Organizatorzy

MASTERS CUP to cykl turniejów piłki nożnej dla dzieci
organizowany przy współpracy trzech nowoczesnych i całorocznych obiektów piłkarskich:

SMS Arena Tychy, Football-on Ruda Śląska, Kopalnia Futbolu Katowice.

Formuła Turnieju zakłada rozgrywki w kilku kategoriach wiekowych. W każdym roczniku zwycięzcy eliminacji otrzymają możliwość udziału w Finale Masters Cup, a drużyny z drugiego miejsca podium udział w “Małym Finale”. Wszystkie turnieje odbywać się będą w nowoczesnych obiektach sportowych.

SMS Arena Tychy to nowoczesny obiekt piłkarski dostępny przez cały rok, niezależnie od warunków pogodowych. Dwa boiska piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią o wymiarach 40 x 20m, wielofunkcyjna sala gimnastyczna 15 x 20m wraz z zapleczem socjalnym (200m2), a wszystko to w hali łukowej. SMS Arena to doskonałe miejsce do prowadzenia regularnych treningów, meczów, spotkań sparingowych, organizacji turniejów, lig, imprez firmowych oraz wielu innych wydarzeń sportowych nie tylko związanych z piłką nożną. 

Adres: Tychy, ul. Lawendowa
(wjazd od strony ul. Oświęcimskiej 51)

www.smsarenatychy.pl

Football-on Ruda Śląska to nowoczesne centrum sportowe mieszczące: 3 całoroczne hale piłkarskie o wymiarach 24m x 44m, 6 oddzielnych szatni, sala do treningu funkcjonalnego – stworzona pod kątem diagnostyki i przygotowania motorycznego piłkarzy, sauna, dietetyk, kawiarnia, gabinet fizjoterapeuty, strefa regeneracji.

www.football-on.pl

Kopalnia Futbolu Katowice. Pomysł powstania nowoczesnego obiektu piłkarskiego w Katowicach zrodził się kilka lat temu w głowach osób, które są związane z firmą InterHall. Zdobyte doświadczenie przy budowie obiektów piłkarskich w Polsce i Europie, postanowiliśmy przenieść na grunt rodzimy – do Katowic. Kopalnia Futbolu jest owocem naszej miłości do sportu (w szczególności do piłki nożnej) oraz do budownictwa. Połączenie tych dwóch pasji pozwoliło nam zrealizować nowoczesny obiekt piłkarski dla mieszkańców Śląska.

www.kopalniafutbolu.pl